Południowe Podlasie

Południowe Podlasie to nie tylko wsie otaczające miasto Siedlce, pola uprawne i laki, ale także piękne, dziewicze tereny
Aby choć trochę zachęcić Państwa do zwiedzania okolicznych miejsc, proponujemy Państwu juz teraz niezwykłą podróż po tych malowniczych zakątkach. Podróż niezwykła, bo... Fotograficzna.

W niedziele, 4 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie o godzinie 17.00, odbędzie się pokaz zdjęć "Południowe Podlasie z lotu ptaka. Wiśniew i okolice." Jest to zbiór starannie dobranych zdjęć, które powstały na przestrzeni kilku miesięcy w okresie wiosna - jesień 2006 r. Będą mieli wiec Państwo okazje zobaczyć nie tylko piękne miejsca widziane z lotu ptaka, ale także pełną gamę barw towarzyszących zmianom pór roku - od soczystej wiosennej zieleni do nasyconych wczesnojesiennych kolorów
Przewodnikiem po tej niezwykłej wycieczce będzie sam autor zdjęć, czyli Artur Mydlak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie oraz Prezes Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego RAZEM. Opowie nie tylko o tym, jak powstawały zdjęcia oraz pomyl na album fotograficzny, ale również o przygodach związanych z realizacja tego niecodziennego pomysłu.
Zapraszamy zatem do odwiedzenia Gminnego Ośrodka Kultury 4 listopada o godzinie 17.00 i bliższego poznania pięknych okolic Południowego Podlasia z lotu ptaka.

Południowe Podlasie