Spotkanie słowno - muzyczne

Dnia 15 kwietnia 2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie mieliśmy zaszczyt gościć grupę teatralno-muzyczną z gimnazjum Domanice Kolonia która zaprezentowała dla uczniów z Wiśniewa montaż słowno-muzyczny poświęcony twórczości A. Osieckiej pt. "Oczy tej małej...".

Nie zabrakło poezji wielkiej poetki i piosenek, chociażby "Małgośka", "Tylko nie pal", czy "Niech żyje bal". Usłyszeliśmy również "Wariatkę", "Na zakręcie" oraz "Oczy tej małej". Niezwykle uzdolnieni uczniowie mogli pokazać swe umiejętności nie tylko w recytacji, czy śpiewie, ale również w tańcu i grze na instrumentach (akordeon, skrzypce, cymbałki, bębenek, trójkąt, grzechotka). Muzycznie wspierali ich p. A. Karpiarz - gitara i p. J. Mikułowska - pianino, flet. Gościnnie wystąpiła O. Mikułowska. Nad całością i układem choreograficznym czuwała p. A. Zdanowska.

Spotkanie słowno - muzyczne