IV PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW JASEŁKOWYCH

W piątek 9 lutego odbył się IV Przegląd Dziecięcych Zespołów Jasełkowych. Była uboga stajenka, żłóbek z Dzieciątkiem, Święta Rodzina. Wokół pastuszkowie, anioły i inne postaci, bez których jasełka nie mogą być udane.

Sala Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Dzieci zafundowały sporą dawkę emocji.

Na przegląd przyjechały zespoły z:

Zespołu Oświatowego w Wiśniewie - Szkoła Podstawowa klasa 3b pod kierownictwem Anny Borkowskiej oraz Macieja Mazura,

CHOINKA 2018

Dnia 24 stycznia 2018 roku na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie dla dzieci z gminy Wiśniew odbyła się choinka.
Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiśniewie oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Licznie zgromadzoną publiczność zabawiała pani żabka.

KOBIETA ROKU 2017

Zapraszamy Państwa do udziału w plebiscycie
„KOBIETA ROKU” 2017 GMINY WIŚNIEW
Celem konkursu jest nagrodzenie wyjątkowych kobiet, które obok codziennych obowiązków znajdują czas na to, aby wspierać lokalne inicjatywy działając na rzecz gminy Wiśniew. Panie ubiegające się o zaszczytny tytuł zostaną wybrane w czterech kategoriach:

Edukacyjna kampania społeczna PGNiG

Dbamy o czystą przyszłość polskich rodzin, informując i edukując na temat zagrożeń związanych ze smogiem. Jak możemy przyczynić się do tego, aby w Wiśniewie powstał NOWOCZESNY PLAC ZABAW DLA DZIECI?

Wystarczy, że każdy z nas codziennie (od 24 stycznia do 28 lutego 2018 r.) odda swój głos na stronie www.powietrzebezsmieci.pl w zakładce GMINY głosując na budowę Naukowej Stacji Zabaw PGNiG na terenie naszej gminy.
Subskrybuje zawartość