Życzenia z Okazji Dnia edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom
życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.
Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.


Dyrektor oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie.

Konferencja "Czyste powietrze" w Gminie Wiśniew

W ramach projektu Ministerstwa Środowiska 7 października br. w GOK w Wiśniewie odbyła się konferencja "Czyste Powietrze".

Zainteresowanych tematyką przybyłych mieszkańców oraz prelegentów w osobie Agnieszki Głuchowskiej i Jacka Kędzierskiego, reprezentujących Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wydział Zamiejscowy w Siedlcach powitał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie Paweł Ksionek oraz reprezentujący UG Wiśniew Jan Tomczak.

KONCERT Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncert z okazji obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości, który odbędzie się dnia 14 października 2018 roku o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie.
W programie piosenki legionowe i nie tylko z repertuaru wybitnej aktorki i patriotki Hanki Ordonówny w wykonaniu Marleny Marii Uziębło, akompaniament Greg Uziębło, natomiast prowadzenie Justyna Anna Chojecka.
Wstęp wolny.

Zbiórka nakrętek i makulatury dla Amelki

Dzieci z oddziału przedszkolnego włączyły się w zbiórkę plastikowych nakrętek. Cel akcji, którą przeprowadziły pani Marzena Nowicka i pani Anna Borkowska, jest bardzo namacalny, to pomoc skierowana do konkretnego dziecka - niepełnosprawnej Amelki – mieszkanki gminy Wiśniew.
Subskrybuje zawartość