Zajęcia świetlicowe w GOK Wiśniew

08.08.2018 r w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się zajęcia świetlicowe dla dzieci, które zostały poprowadzone przez Magdalenę Jastrzębską animatora sportu, Magdalenę Książek bibliotekarz oraz dyrektora GOK-u Pawła Ksionka. Dzieci miały okazję zrobić swoją masę super slime. Slime to masa domowej roboty w różnych kolorach i o różnej strukturze. Tworzy się ją samemu i formuje z niej przeróżne kształty. To doskonała zabawa i kreatywna forma spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży, a często także ludzi dorosłych. Slime pomaga pozbyć się stresu, jest też formą eksperymentu i domowego laboratorium. Można robić masy puszyste (fluffy slime), brokatowe (glitter slime), tęczowe (rainbow slime) czy emitujące strzelające dźwięki (crunchy slime) oraz wiele, wiele innych. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie juz w najbliższym tygodniu.
Zajęcia świetlicowe w GOK Wiśniew