8 marca Gminny Dzień Kobiet

8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca 2020 r. na Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Każdego roku zapraszamy na spotkanie kobiety, związane z organizacjami działającymi na terenie gminy. Jest to jeden ze sposobów wyrażenia wdzięczności, za pracę i zaangażowanie Pań w działalność społeczną. Wśród licznie przybyłych gości tego dnia nie zabrakło Pań ściśle związanych z naszą gminą dyrektor GOK Paweł Ksionek powitał Elżbietę Wysokińską Przewodniczącą Rady Gminy wraz z radnymi, Bożenę Wyrębek Kierownik Referatu Oświaty Emilię Protasiuk Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy, Małgorzatę Dymecką  Prezes Stowarzyszenia Razem, Sołtysów Gminy Wiśniew, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniewie mieszkańców Wiśniewa i Gminy Wiśniew.

Tegoroczne obchody uświetnił występ „Babeczek Podlaskich”, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i komediowe.
W autorskim programie usłyszeliśmy nie tylko własne piosenki „Babeczek”, ale i szereg żartów, gdyż jak wiemy relacje damko męskie
to wciąż niewyczerpany temat.

Na gminnych obchodach Dnia Kobiet, nie mogło zabraknąć mężczyzn. W trakcie uroczystości życzenia do kobiet skierował Wójt Gminy Wiśniew - Krzysztof Kryszczuk, który tradycyjnie objął wydarzenie patronatem honorowym, w towarzystwie Dyrektora GOK-u Pawła Ksionka złożyli wszystkim świętującym Paniom życzenia.

W imieniu wszystkich mężczyzn Gminy Wiśniew w imieniu strażaków pragnę złożyć paniom serdeczne życzenia oraz wyrazy szczerego szacunku i uznania. Cieszę się, że jesteście Panie dzisiaj z nami na uroczystości, którą nareszcie organizują mężczyźni dla kobiet. W naszej gminie to panie przede wszystkim działają społecznie i dla tych pań w szczególności dzisiaj najserdeczniejsze życzenia, ukłony i wyrazy szacunku, oprócz tego, że zajmujecie się Panie domami, mężami dziećmi to jeszcze macie czas na to by poświęcać swój czas, chwile i siły mieszkańcom sołectwa jak i mieszkańcom gminy za to dzisiaj w szczególny sposób chciałbym bardzo serdecznie podziękować, a te podziękowania i bukiet kwiatów chciałbym złożyć na ręce pani przewodniczącej rady gminy Pani Elżbiety Wysokińskiej.

Wśród przybyłych tego dnia Pań rozlosowaliśmy nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Składamy serdeczne podziękowania tegorocznym sponsorom:
Pan Krzysztof Kryszczuk – Wójt Gminy Wiśniew
Pani Annie Świder – Restauracja „Miód Lawenda” w Biardach.
Pani Małgorzacie Borkowskiej – Dwór Mościbrody
Pani Teresie Bożek – Sklep Spożywczy SZARACZEK w Wiśniewie
Pan Wiesław Księżopolski – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Księżopolski


Tradycyjnie podczas uroczystości wszystkie panie otrzymały tulipany a na zakończenie czekał słodki poczęstunek. 
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet
8 marca Gminny Dzień Kobiet