10 maja Jubileusz 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie (Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie/ Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie)

Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie w tym roku odchodzi siedemdziesięciolecie istnienia. Celem instytucji jest propagowanie kultury czytania oraz wypożyczania książek. Impreza ma charakter otwarty, zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy, czytelnicy jak i sympatycy instytucji. W programie zostanie przedstawiona historia powstania i działalność biblioteki na przestrzeni dekad oraz część artystyczna, przygotowana przez wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Gostchorzy. Jubileuszowy tort i poczęstunek, będą okazją do integracji czytelników i sympatyków biblioteki.
Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna, Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie.