IV Przegląd grup przedszkolnych „Wiosenne inspiracje na Wsi”

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Przeglądzie grup przedszkolnych, który odbędzie się dnia 11 maja 2018 roku (piątek) godz.9:00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do dnia 07.05. 2018r.(poniedziałek) pocztą na adres GOK  lub mailem na adres gok@wisniew.pl

WIOSENNY RAJD ROWEROWY

22 kwietnia 2018 ( niedziela )

Program rajdu:
• Godz. 15.00
- zbiórka przed Gminnym Ośrodkiem Kultury
- zapisy
• Wyjazd: godz.15.15
• Trasa: (36 km)

XXXVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIŚNIEWIE

Dnia 15.04.2018r. (niedziela)w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wisniewie  odbył sie XXXVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GOK. W rywalizacji wzięło udział 12 uczestników. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Open, a także junior. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria Junior:

I miejsce- Nasiłowski Paweł - Sokołów Podlaski
II miejsce- Zdanowski Szymon - Wiśniew

Kategoria Open:

PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ DO CZĘSTOCHOWY

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie
organizuje pielgrzymkę na JASNĄ GÓRĘ do CZĘSTOCHOWY
dnia 27 kwietnia 2018r. ( piątek )
koszt wyjazdu  70 zł / osobę
Koszt pokrywa: ubezpieczenie, transport

Szczegółowe informacje i zapisy do dnia 25 kwietnia w GOK lub tel. 668 472 902, 25 6417 311

( liczba miejsc ograniczona )
Z A P R A S Z A M Y

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Wesołych Świąt Wielkanocnych,
pełnych miłości, radości i zdrowia,
wielu łask Bożych i wszelkiego dobra
oraz nadziei i pokoju w sercach.
Radosnego Alleluja życzy
Dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie.

KALENDARZ IMPREZ 2018

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą imprez kulturalnych w gminie Wiśniew.
Szczegółowy kalendarz w załączniku.

TRANSMISJA MECZU POLSKA - NIGERIA

Wszystkich fanów piłki nożnej serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania naszej Narodowej Reprezetacji.
Transmisja meczu towarzyskiego Polska - Nigeria dnia 23 marca (piątek) godz. 20:45.
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie - sala śpiewu - I pietro.

Jubileusz 10-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Wiśniewiacy" im. Zbigniewa Myrchy

Dnia 17 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbył się koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Wiśniewiacy" im. Zbigniewa Myrchy. Swoją obecnością zaszczycili zacni goście: Starosta Powiatu Siedleckiego - Pan Dariusz Stopa, Wójt Gminy Wiśniew – Pan Krzysztof Kryszczuk, Dyrektor biura Wspólnota Polska / o Siedlce - Pan Jacek Grabiński, Dyrektor Zespołu Oświatowego - Pani Urszula Sosnówka oraz rodzice, dziadkowie i przyjaciele ZPiT "Wiśniewiacy".

Konkurs "JAJKO WIELKANOCNE"

Dnia 18 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wisniewie odbyło sie podsumowanie konkursu na najpiekniejsze Jajko Wielkanocne Gminy Wiśniew. Celem konkursu było budzenie u dzieci wrażliwości artystycznych, podtrzymywanie i popularyzacja tradycji wielkanocnej, a także promowanie postaw twórczych. Konkurs na „Jajko Wielkanocne” zorganizoway przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wiśniewie. Prace oceniała komisja w składzie Katarzyna Jastrzębska – przewodnicząca oraz Barbara Chojecka kierownik gminnej biblioteki.

III JARMARK WIELKANOCNY

Dnia 18 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie odbył się III Jarmark Wielkanocny.
Organizatorzy zaprosili twórców ludowych, stowarzyszenia czy organizacje, które mają w swojej ofercie palmy, serwety, obrusy, stroiki, pisanki czy inne artykuły do świątecznych dekoracji domów i mieszkań, a także świąteczne smakołyki.